προφορά: IPA: [sɛks]

Μεταφράσεις σε Ελληνικά:

  • φύλο   

Παράδειγμα με ποινές "seks", μεταφραστική μνήμη

add example
Do të jesh shumë më mirë mbas një nate plot me alkol dhe seks të zjarrtëΘα είσαι πολύ καλύτερα μετά από μια νύχτα ποτού και καυτού σεξ
' Ecnin ', ‘ flisnin ’, ‘ pinin alkol ’ madje bënin edhe ‘ seks ’ brenda tyre!Τους κάνουν να περπατάνε, να μιλάνε, να πίνουν, να χορεύουν
Projekti për ministrinë e re të jashtme ka gjasa të miratohet të mërkurën, sipas Kryetarit të Parlamentit Vladimir Seks, i cili është gjithashtu anëtar i lartë i HDZΤο νομοσχέδιο για το νέο υπουργείο εξωτερικών πιθανότατα να υιοθετηθεί την Τετάρτη, σύμφωνα με τον Πρόεδρο του Κοινοβουλίου Βλαντιμίρ Σεκς, ο οποίος είναι επίσης ανώτερο στέλεχος του HDZ
Presidenti kroat Stipe Mesiç, Kryeministri Ivo Sanader dhe Kryetari i Parlamentit Vladimir Seks vendosën të enjten ( ‧ nëntor) të ngrenë një komitet shtetëror për anëtarësimin e Kroacisë në NATOΟ Πρόεδρος της Κροατίας Στίπε Μέσιτς, ο Πρωθυπουργός Ίβο Σανάντερ και ο Πρόεδρος του Κοινοβουλίου Βλαντιμίρ Σεκς, αποφάσισαν την Πέμπτη ( ‧ Νοεμβρίου) να ιδρύσουν κρατική επιτροπή για την ένταξη της Κροατίας στο ΝΑΤΟ
Mund të bëjmë seks vërtetë të përdredhurΘέλω να κάνω καλό σεξ
Drejtuesi i parlamentit finlandez Paavo Liponen tha se vendi i tij do të mbështeste hyrjen e Kroacisë në BE në ‧ gjatë bisedimeve me homologun e tij kroat, Vladimir Seks, të martën ( ‧ shkurt) në ZagrebΟ Πρόεδρος του Φινλανδικού Κοινοβουλίου Πάαβο Λίπονεν ανέφερε ότι η χώρα του θα στηρίξει την ένταξη της Κροατίας στην ΕΕ το ‧ κατά τη διάρκεια συνομιλιών με τον Κροάτη ομόλογό του Βλάντιμιρ Σεκς, την Τρίτη ( ‧ Φεβρουαρίου) στο Ζάγκρεμπ
" Kishat sot duan të ndikojnë mbi legjislacionin e lidhur me etikën, si dhe [ çështje të tilla si ] homoseksualiteti, martesat brenda të njëjtit seks apo abortin" Οι εκκλησίες σήμερα θέλουν να επηρεάσουν τη νομοθεσία σε σχέση με τους κανόνες κοινωνικής συμπεριφοράς καθώς και σε θέματα όπως η ομοφυλοφιλία, οι γάμοι μεταξύ ομοφυλόφιλων ή οι εκτρώσεις
Crvenkovski u takua gjithashtu me kryeministrin Ivo Sanader dhe nënkryetarin e parlamentit Vladimir SeksΟ Τσερβενκόφσκι συναντήθηκε επίσης με τον Πρωθυπουργό Ίβο Σανάντερ και τον Αντιπρόεδρο του Κοινοβουλίου Βλάντιμιρ Σεκς
Pikërisht si paraloja në seksΟι καλές ταινίες θα πρέπει να.... αφήνουν το συναίσθημα όπως ένα φανταστικό σεξ!
Vizita e Seks ishte e para e një kryetari të parlamentit kroat që nga konfliktiΗ επίσκεψη του Σεκς ήταν η πρώτη από πρόεδρο του Κροατικού κοινοβουλίου μετά τη σύγκρουση
Fotyge u takua gjithashtu me kryetarin e parlamentit Vladimir Seks dhe presidentin Stipe MesiçΗ Φοτίγκε συναντήθηκε επίσης με τον Πρόεδρο του Κοινοβουλίου Βλάντιμιρς Σεκς και τον Πρόεδρο Στίπε Μέσιτς
Shoku jonë tani do bëjë seks!Το αγόρι μας ετοιμάζετε να πηδήξει!
Përveç atyre kurdoherë të ndjeshme që i adresohen identitetit fetar, këtë herë intervistuesit do të pyesin në qoftë se një person jeton në një partneritet shtëpiak apo në një martesë " klasike " dhe në qoftë se partneriteti është i të njëjtit seksΠέραν αυτών που πάντοτε αποτελούν ευαίσθητες πληροφορίες και οι οποίες αναφέρονται στο θρήσκευμα, οι ερωτώντες θα ρωτήσουν εάν το άτομο συγκατοικεί με κάποιον ή συμβιεί στα πρότυπα του « παραδοσιακού » γάμου και εάν η σχέση είναι με κάποιον του ίδιου φύλου
Nuk do të bësh më seksΔεν θα ξανακάνεις σεξ
Kryetari i parlamentit kroat Vladimir Seks, i cili ishte në Varshavë të martën ( ‧ qershor) tha se zyrtarët polakë e siguruan atë për mbështetjen e fortë të vendit të tyre për ofertën e Kroacisë për në BEΟ Πρόεδρος του Κροατικού Κοινοβουλίου, Βλαντιμίρ Σεκς, ο οποίος μετέβη στη Βαρσοβία την Τρίτη ( ‧ Ιουνίου), ανέφερε ότι οι Πολωνοί αξιωματούχοι τον διαβεβαίωσαν για τη σθεναρή στήριξη της χώρας τους στην προσπάθεια ένταξης της Κροατίας στην ΕΕ
Ai ishte i shtypur nga Millosheviçi dhe nën ndikimin e krerëve dhe të shtabit të përgjithshëm të ushtrisë jugosllave, " tha SeksΉταν υπό την καταδυνάστευση του Μιλόσεβιτς και την επιρροή ηγετών και του ΓΕΣ της Γιουγκοσλαβίας ", ανέφερε ο Σεκς
Ç' është gjithë ky fiksim për të bërë seks me Karën?Τι το τρομερό έχει το sex με την Cara τέλος πάντων
Presidenti kroat Stipe Mesiç (djathtas përpara) mban fjalën e hapjes në takimin e nismës së Evropës qendrore ndërsa Presidenti i parlamentit kroat Vladimir Seks (i dyti djathtas), Presidenti shqiptar Alfred Moisiu (i dyti majtas) dhe Presidenti austriak Hainz Fisher (i pari majtas) dëgjojnë në Zagreb të premten ( ‧ tetor). [ AFP ]Ο Πρόεδρος της Κροατίας Στίπε Μέσιτς (μπροστά δεξιά) πραγματοποιεί την εναρκτήρια ομιλία στη συνεδρίαση της Κεντρικής Ευρωπαϊκής Πρωτοβουλίας, ενώ παρακολουθούν ο Πρόεδρος του Κοινοβουλίου της Κροατίας Βλαντιμίρ Σεκς ( ‧ ος δεξιά), ο Πρόεδρος της Αλβανίας Αλφρέντ Μοϊσίου ( ‧ ος αριστερά) και ο Πρόεδρος της Αυστρίας Χάινζ Φίσερ ( ‧ ος αριστερά), την Παρασκευή ( ‧ Οκτωβρίου) στο Ζάγκρεμπ. [ AFP ]
Të ka detyruar që të bësh seks oraI?Σε αvάγκασε vα τoυ πάρεις πίπα;- Όχι
Epo, mos bej seks me te, ok? Ti smundeshΜην κάνεις σεξ μαζί του, εντάξει
Ai po takohet me presidentin Stipe Mesiç, kryeministrin Ivo Sanader dhe kryetarin e parlamentit Vladimir SeksΠραγματοποιεί συναντήσεις με τον Πρόεδρο Στίπε Μέσιτς, τον Πρωθυπουργό Ίβο Σαναντέρ και τον Πρόεδρο του Κοινοβουλίου Βλαντιμίρ Σεκς
Kryetari i parlamenti kroat Vladimir Seks u nis të hënën ( ‧ qershor) për një vizitë tre- ditore zyrtare në PoloniΟ Πρόεδρος του Κροατικού Κοινοβουλίου, Βλάντιμιρ Σεκς, αναχώρησε τη Δευτέρα ( ‧ Ιουνίου) για τριήμερη επίσημη επίσκεψη στην Πολωνία
Pse e ke problem të bësh seks anal?Έχεις πρόβλημα με το πρωκτικό?
Zyrtari i partisë Vladimir Seks tha se askush nuk do të propozohet kundër Jadranka Kosorit në zgjedhjet e ardhshme të partisë, shumë shprehën kundërshtimin e tyreΤο στέλεχος του κόμματος Βλάντιμιρ Σεκς δήλωσε πως δεν πρόκειται να υπάρξει άλλος υποψήφιος πέραν της Γιαντράνκα Κοσόρ στις προσεχείς κομματικές εκλογές, ενώ πολλοί εξέφρασαν την αντίθεσή τους
Epo, dyshoj se ndonjë përvojë do të të përgatisë për seks me PeginΑμφιβάλλω, αν η όποια σου εμπειρία θα σε προετοίμαζε για σεξ μαζί της
Βλέπετε τη σελίδα 1. Βρέθηκαν 61 φράσεις που ταιριάζουν φράση seks.Βρέθηκαν σε 0,405 ms.Οι μεταφραστικές μνήμες που δημιουργούνται από ανθρώπινες, αλλά να ευθυγραμμίζονται με τον υπολογιστή, το οποίο θα μπορούσε να προκαλέσει λάθη. Προέρχονται από πολλές πηγές και δεν ελέγχονται. Να προειδοποιούνται.