Μετάφραση του "project plan" σε Ελληνικά

Οι σχέδιο έργου, σχέδιο, πλάνο έργου είναι οι κορυφαίες μεταφράσεις του "project plan" σε Ελληνικά.

project plan

A formal, approved document used to guide both project execution and project control.

+ Προσθήκη

Αγγλικά-Ελληνικά λεξικό

  • σχέδιο έργου

    A formal, approved document used to guide both project execution and project control.

    Each project plan shall cover the entire duration of such project and be regularly updated.

    Κάθε σχέδιο έργου καλύπτει ολόκληρη τη διάρκεια του συγκεκριμένου έργου και ενημερώνεται τακτικά.

  • σχέδιο, πλάνο έργου

  • Εμφάνιση αλγοριθμικά δημιουργημένων μεταφράσεων

Αυτόματες μεταφράσεις του " project plan " σε Ελληνικά

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Φράσεις παρόμοιες με "project plan" με μεταφράσεις σε Ελληνικά

Προσθήκη

Μεταφράσεις του "project plan" σε Ελληνικά στο πλαίσιο, μεταφραστική μνήμη