Μετάφραση του "Software-ingeniaritza" σε Ελληνικά

Το Μηχανική λογισμικού είναι η μετάφραση του "Software-ingeniaritza" σε Ελληνικά.

Software-ingeniaritza
+ Προσθήκη

Βασκικά-Ελληνικά λεξικό

  • Μηχανική λογισμικού

    Software-aplikazioak mantentzeko eta sortzeko ingeniaritzaren adar bat. Informatika, ingeniaritza, proiektu-kudeaketa eta beste arloko jakintzak aplikatzen dira software-proiektu batean.

  • Εμφάνιση αλγοριθμικά δημιουργημένων μεταφράσεων

Αυτόματες μεταφράσεις του " Software-ingeniaritza " σε Ελληνικά

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Φράσεις παρόμοιες με "Software-ingeniaritza" με μεταφράσεις σε Ελληνικά

Προσθήκη

Μεταφράσεις του "Software-ingeniaritza" σε Ελληνικά στο πλαίσιο, μεταφραστική μνήμη