προφορά: IPA: [sɛks]

Μεταφράσεις σε Ελληνικά:

  • φύλο   
    (  n)

Παράδειγμα με ποινές "seks", μεταφραστική μνήμη

add example
sq Nga e majta: Kryeministri i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç, Kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha, Presidenti gjeorgjian Mikhail Saakashvili, Presidenti kroat Stipe Mesiç, Kryeministri kroat Ivo Sanader, Kryetari i parlamentit kroat Vladimir Seks, Kryeministri i BiH Adnan Terziç dhe Kryeministri rumun Kalin Popesku Tarikeanu përgatiten për bisedime të hënën në samitin Kroacia ‧ në Dubrovnik
el Από αριστερά: Ο Πρωθυπουργός του Μαυροβουνίου Μίλο Ντζουκάνοβιτς, ο Πρωθυπουργός της Αλβανίας Σαλί Μπερίσα, ο Πρόεδρος της Γεωργίας Μιχαήλ Σαακασβίλι, ο Πρόεδρος της Κροατίας Στίπε Μέσιτς, ο Πρωθυπουργός της Κροατίας Ίβο Σανάντερ, ο Πρόεδρος του Κροατικού Κοινοβουλίου Βλαντιμίρ Σεκς, ο Πρωθυπουργός της Β- Ε Αντάν Τέρζιτς και ο Πρωθυπουργός της Ρουμανίας Καλίν Ποπέσκου- Ταριτσεάνου προετοιμάζονται για συνομιλίες τη Δευτέρα, στην Κροατική Σύνοδο ‧ στο Ντουμπρόβνικ
sq Projekti për ministrinë e re të jashtme ka gjasa të miratohet të mërkurën, sipas Kryetarit të Parlamentit Vladimir Seks, i cili është gjithashtu anëtar i lartë i HDZ
el Το νομοσχέδιο για το νέο υπουργείο εξωτερικών πιθανότατα να υιοθετηθεί την Τετάρτη, σύμφωνα με τον Πρόεδρο του Κοινοβουλίου Βλαντιμίρ Σεκς, ο οποίος είναι επίσης ανώτερο στέλεχος του HDZ
sq Akoma seks në telefon?
el Περισσότερο τηλεφωνικό σεξ
sq Në ditën e parë të vizitës së tij në Kroaci, Rehn u takua me Sanader, Presidentin Stipe Mesiç, kryetarin e parlamentit Vladimir Seks dhe ish kryeministrin Ivica Raçan, i cili kryeson komitetin e vendit për mbikqyrjen e bisedimeve të anëtarësimit në BE
el Την πρώτη ημέρα της επισκέψεώς του στην Κροατία, ο Ρεν συναντήθηκε με τον Σανάντερ, τον Πρόεδρο Στίπε Μέσιτς, τον Πρόεδρο του Κοινοβουλίου Βλαντιμίρ Σεκς και τον πρώην Πρωθυπουργό Ίβιτσα Ρακάν, ο οποίος ηγείται την επιτροπή της χώρας για επιθεώρηση των ενταξιακών συνομιλιών με την ΕΕ
sq Presidenti kroat Stipe Mesiç, Kryeministri Ivo Sanader dhe Kryetari i Parlamentit Vladimir Seks vendosën të enjten ( ‧ nëntor) të ngrenë një komitet shtetëror për anëtarësimin e Kroacisë në NATO
el Ο Πρόεδρος της Κροατίας Στίπε Μέσιτς, ο Πρωθυπουργός Ίβο Σανάντερ και ο Πρόεδρος του Κοινοβουλίου Βλαντιμίρ Σεκς, αποφάσισαν την Πέμπτη ( ‧ Νοεμβρίου) να ιδρύσουν κρατική επιτροπή για την ένταξη της Κροατίας στο ΝΑΤΟ
sq Fotyge u takua gjithashtu me kryetarin e parlamentit Vladimir Seks dhe presidentin Stipe Mesiç
el Η Φοτίγκε συναντήθηκε επίσης με τον Πρόεδρο του Κοινοβουλίου Βλάντιμιρς Σεκς και τον Πρόεδρο Στίπε Μέσιτς
sq Gjatë vizitës së tij, Seks u takua gjithashtu me presidentin turk Ahmet Nexhdet Sezer
el Κατά τη διάρκεια της επισκέψεώς του, ο Σεκς συναντήθηκε επίσης με τον Πρόεδρο της Τουρκίας Αχμέτ Νετσντέτ Σεζέρ
sq Sajti filtron disa shprehje si " seks " dhe " porno ", duke i bllokuar përdoruesit nga marrja e çdo rezultati në qoftë se nisin një kërkim me këto fjalë
el Ο δικτυακός τόπος φιλτράρει εκφράσεις όπως " σεξ " και " πορνό ", εμποδίζοντας στους χρήστες να λαμβάνουν αποτελέσματα εάν αναζητήσουν τις λέξεις αυτές
sq Pergjithesish ishte sikur po beja seks me Klajdin
el Δηλαδή, έμοιαζε σαν να έκανες σεξ με τον Κλάιβ
sq Pikërisht si paraloja në seks
el Οι καλές ταινίες θα πρέπει να.... αφήνουν το συναίσθημα όπως ένα φανταστικό σεξ!
sq Epo, mos bej seks me te, ok? Ti smundesh
el Μην κάνεις σεξ μαζί του, εντάξει
sq Tezja ime përfundoj me ‧ trajtime me shok sepse nuk donte të shkonte në shtrat me të shoqin e saj të çmëndur për seks
el Η Θεία μου κατέλήξε με ‧ θεραπείες ηλεκτροσοκ λόγω του ότι δεν θέλει να πάει... με τον σεξομανή άντρα
sq Kryetari i parlamenti kroat Vladimir Seks u nis të hënën ( ‧ qershor) për një vizitë tre- ditore zyrtare në Poloni
el Ο Πρόεδρος του Κροατικού Κοινοβουλίου, Βλάντιμιρ Σεκς, αναχώρησε τη Δευτέρα ( ‧ Ιουνίου) για τριήμερη επίσημη επίσκεψη στην Πολωνία
sq Spencer kam një dëshirë të çmendur për të bërë seks me ty
el Σπένσερ, θέλω να σε πηδήξω άμεσα
sq ' Ecnin ', ‘ flisnin ’, ‘ pinin alkol ’ madje bënin edhe ‘ seks ’ brenda tyre!
el Τους κάνουν να περπατάνε, να μιλάνε, να πίνουν, να χορεύουν
sq Ndërsa ishte në Zagreb, Koshtunica u takua gjithashtu me Presidentin kroat Stipe Mesiç dhe me drejtuesin e parlamentit Vladimir Seks
el Κατά την παραμονή του στο Ζάγκρεμπ, ο Κοστούνιτσα συναντήθηκε επίσης με τον Πρόεδρο της Κροατίας Στίπε Μέσιτς και τον Πρόεδρο του Κοινοβουλίου Βλαντιμίρ Σεκς
sq Në rregull.A- Nje djalë nuk e respekton kurrë një vajzë, po se lejoj të bëjë seks
el Πρώτον, ένα αγόρι όσο και να σε σέβεται δεν παραιτείται από το σεξ
sq Nga e majta): Kryeministri kroat Ivo Sanader, Presidenti kroat Stjepan Mesiç dhe Kryetari i Parlamentit Vladimir Seks ndjekin hapjen e qendrës së edukimit në Jasenovac në ‧ nëntor ‧ etty Images ]
el Από τα αριστερά) Ο πρωθυπουργός της Κροατίας Ίβο Σανάντερ, ο πρόεδρος της Κροατίας Στέπαν Μέσιτς και ο πρόεδρος της βουλής Βλάντμιρ Σεκς κατά τα εγκαίνια του ενημερωτικού κέντρου στο Γιασένοβατς, στις ‧ Νοεμβρίου ‧ etty Images ]
sq Zuzul dhe presidenti i parlamentit, Vladimir Seks, qenë ftuar të ishin miq të posaçëm në Kongres ku ata ndoqën fjalën e presidentit Xhorxh W. Bush për Gjendjen e Bashkimit
el Ο Ζουζούλ και ο Πρόεδρος του Κοινοβουλίου Βλαντιμίρ Σεκς προσκλήθηκαν ως ειδικοί καλεσμένοι στο Κογκρέσο, όπου παρευρέθηκαν σε ομιλία του Προέδρου Μπους προς το Κράτος της Ένωσης
sq Me ndihmën e shoqes së saj më të ngushtë, Otilia (Anamaria Marinka), ajo gjen një mjek që është i gatshëm të kryejë operacione të jashtëligjshme por ai kërkon seks në këmbim
el Με τη βοήθεια της καλύτερης φίλης της, της Οτίλια (Αναμαρία Μαρίντσα), βρίσκει ένα γιατρό ο οποίος είναι πρόθυμος να πραγματοποιήσει την παράνομη επέμβαση, αλλά σε αντάλλαγμα θέλει να κάνουν έρωτα
sq Ai po takohet me presidentin Stipe Mesiç, kryeministrin Ivo Sanader dhe kryetarin e parlamentit Vladimir Seks
el Πραγματοποιεί συναντήσεις με τον Πρόεδρο Στίπε Μέσιτς, τον Πρωθυπουργό Ίβο Σαναντέρ και τον Πρόεδρο του Κοινοβουλίου Βλαντιμίρ Σεκς
sq Prandaj pyet veten pse nuk bën seks
el Χριστέ μου Και αναρωτιέσαι γιατί δεν μπορείς να βρείς γκόμενα
sq Ajo që ne kishim mes nesh... ishte seks
el Ότι υπήρχε μεταξύ μας... ήταν σεξ
sq Pak seks me ish gruan s' është keq
el Λίγο σεξ με την πρώην δεν κάνει κακό
sq Doje të bëje seks me të
el Πρώτον μήπως κάνεις σεξ μαζί της ...
Βλέπετε τη σελίδα 1. Βρέθηκαν 61 φράσεις που ταιριάζουν φράση seks.Βρέθηκαν σε 0,53 ms.Οι μεταφραστικές μνήμες που δημιουργούνται από ανθρώπινες, αλλά να ευθυγραμμίζονται με τον υπολογιστή, το οποίο θα μπορούσε να προκαλέσει λάθη. Προέρχονται από πολλές πηγές και δεν ελέγχονται. Να προειδοποιούνται.